1/43 TATRA 813 KOLOS (FOX18)

V októbrovom čísle mesačníku VETERÁN sme uverejnili recenziu na novinku od FOX18 s názvom TATRA 813 KOLOS s trailerom a legendárnym tankom T-34. Bohužiaľ, nie všetky pekné fotky sa dokážu dostať do obsahu v časopise. Preto sme sa rozhodli pre Vás pripraviť vybranú kolekciu fotiek. Veríme, že ak ste premýšľali nad kúpou tohto modelu, teraz sa isto rozhodnete. Veď ide o limitovanú edíciu 500 kusov. Spoločnosť FOX18, ktorá navrhla a vyrobila tento model odviedla dokonalú prácu.

OUTDOOROVÉ A PRACOVNÉ OBLEČENIE

Pre nás bol veľmi atraktívny pohľad na sústavu traileru a tanku T-34. Prišlo nám troška ľúto, že samotný trailer nedisponuje sklopnými nájazdovými panelmi. Predná pohyblivá náprava tento drobný nedostatok vynahradzuje.

Oceňujeme prácu spoločnosti FOX18 za kreatívne myslenie a precíznosť modelov, ktoré pre nás pripravuje. Verím, že i naďalej sa budeme s výsledkami práce spoločnosti stretávať na pultoch predajní s modelmi. Viac o spoločnosti FOX18 nájdete na ich webovej stránke www.fox18.cz. A posledné poďakovanie patrí pánu Vladimíru Štulíkovi, ktorý neváhal a ochotne pomáhal s prípravou našej recenzie. Ďakujeme.


AKCIA

V prípade ak vám chýba októbrové číslo magazínu VETERÁN. Neváhajte nás kontaktovať na diecastplasticmodels@gmail.com. Cena jedného výtlačku je 3,96 EUR + poštovné. Prípadne využite AKCIU na všetky doposiaľ vydané časopisy VETRÁN s rubrikou o modeloch. Viac info TU. Pozor, akcia je obmedzená dostupným množstvom. Kúpou magazínu podporíte našu redakciu v jej ďalšom snažení. Ďakujeme.


Prosím venujte pár sekúnd nášmu prieskumu o tom čo si myslíte o tomto článku. Meno ani Email nemusíte zdávať ak nechcete. Zozbierané údaje nám uľahčia nasmerovať obsahovosť i typografiu článkov. Ďakujeme.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s