1/43 Škoda 1203 Camping (FOX18)

V októbrovom čísle mesačníku VETERÁN sme sa venovali dvojici Škoda 1203 od firmy FOX18. Tak ako v prípade Tatry, aj teraz uverejňujeme článok zameraný viac na fotografie. Nie nadarmo sa hovorí, je lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť.

OUTDOOROVÉ A PRACOVNÉ OBLEČENIE

Modely majú zmysel iba vo dvojici, kedy sa výborne dopĺňajú. Oceňujeme že výrobca si vybral menej známu Camping verziu, to určite poteší nejedného zberateľa.

Za modely ďakujeme spoločnosti FOX18 a pánovi Vladimírovi Štulíkovi, ktorý ochotne spolupracuje s našou redakciou. Celý sortiment firmy si môžete pozrieť na stránke www.fox18.cz. Môžme Vám prezradiť že sa máte na čo do budúcna tešiť. Stačí len pravidelne čítať Veterán, prípadne sledovať našu stránku.

Oba modely si môžete zakúpiť v našej redakcii. Cena je 70€ za oba modely. Jedná sa len o tieto 2 kusy použité na recenziu. V prípade záujmu nás kontaktuje na čísle 0902 268 178 alebo píšte e-mail na mattusbagi@gmail.com.


AKCIA

V prípade ak vám chýba októbrové číslo magazínu VETERÁN. Neváhajte nás kontaktovať na diecastplasticmodels@gmail.com. Cena jedného výtlačku je 3,96 EUR + poštovné. Prípadne využite AKCIU na všetky doposiaľ vydané časopisy VETRÁN s rubrikou o modeloch. Viac info TU. Pozor, akcia je obmedzená dostupným množstvom. Kúpou magazínu podporíte našu redakciu v jej ďalšom snažení. Ďakujeme.


Prosím venujte pár sekúnd nášmu prieskumu o tom čo si myslíte o tomto článku. Meno ani Email nemusíte zdávať ak nechcete. Zozbierané údaje nám uľahčia nasmerovať obsahovosť i typografiu článkov. Ďakujeme.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s