JAGUAR F-TYPE

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEPREMIUM CARS – JAGUAR F-TYPE

Zberateľská krabička / Collectible box

Ďalší pekný model z dielne MAJORETTE. Jaguar F-TYPE v modrej farbe a čiernym interiérom je doplnený o veľké kolesá s chrómovou úpravou. Množstvo detailov v interiéry. Auto obsahuje pohyblivé dvere a odpružený podvozok. Vkladané predné svetlomety z plastu. Model je vyrobený pod licenciou Jaguár.

Another nice model from the MAJORETTE workshop. The Jaguar F-TYPE in blue and black interior is complemented by large wheels with a chrome finish. Lots of details in the interiors. The car contains a sliding door and a sprung chassis. Inserted headlamps made of plastic. The model is manufactured under the Jaguar license.

Kat. Číslo – REF: 293B
Mierka – Scale: 1/59
Rok – Year: 2020


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Prosím venujte pár sekúnd nášmu prieskumu o tom čo si myslíte o tomto článku. Zozbierané údaje nám uľahčia nasmerovať obsahovosť i typografiu článkov podľa vašich záujmov. Ďakujeme. Please take a few seconds to research what you think of this article. The data collected will make it easier for us to direct the content and typography of articles according to your interests. We thank you.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s