Hot Wheels Team Transport 23, 24, 25

HOME – GARÁŽ – RECENZIE MODELOV – Hot Wheels Team Transport 23, 24, 25

Tento článok, vznikol za účelom prezentácie najnovších prírastkov do série Team Transport od firmy Hot Wheels. Veľa zberateľov z nej malo rozpaky. Ja sám som ich mal tiež keď som ich prvýkrát videl na fotkách. Niet sa čo čudovať, jedná sa zatiaľ asi o najhoršie kúsky. Výnimkou je snáď len Corvette, ktorá sa mi zapáčila hneď. Viem že mnohí z Vás to nerozbaľujú, niektorí z logických dôvod, iní z menej logických. Preto ak váhate nad kúpou, snáď Vám tento článok pomôže.

I wrote this article as the presentation of newest pieces to Team Transport series from Hot wheels. Many collectors, including me, were not too excited, when they first saw it. These are the worst pieces so far in this series. But i think, Corvette is exception, looks good to me. Many of you, soesn’t unpacking HW models, some for logical reasons, some not. Whatever, maybe this article helps you decide to buy some of these.

Chevrolet Corvette Stingray Coupe & Fleet Flyer

Ako som napísal v úvode, tento kúsok vyzerá naozaj dobre. Zvyšku série nerobí hanbu. Modrá farba sa mi páči a na Vette celkom aj pasuje. Vzhľad parádne dopĺňajú chrómované lišty na bokoch a nárazníky. Tiež oceňujem vyfarebné zadné svetlá.

As i wrote at the introduction, this one looks good to me, and fits the TT series. Vette in this blue color looks very great in my eyes. Chrome bumpers and strips on the side make diecast look way better. Also one plus point for rear lights.

1968 Dodge Dart & Horizon Hauler

Tento kúsok vyvoláva v našich končinách najviac emócií. Ružová farba stále vyvoláva vášne. Za oceánom sa pri tom nejedná o niečo neobvyklé. Osobne sa mi kombinácia s bielymi kolesami páči, ale drag štýl nie je moja šálka kávy. V tomto prípade si pre nás Hot Wheels nachystalo aj nový transportér.

These casting evokes many emotions where i live. Pink color is still something tabu on the cars. I know that in USA it’s nothing special, but not in Europe is. I like combo with white wheels, looks good. But drag cars, aren’t my cup of coffee. In this case Hot wheels made new transporter casting.

Volkswagen “Baja Bug” & Wide Open

Toto je z mňa najhorší prírastok do série ktorý zatiaľ Hot Wheels urobilo. Vyzerá ako by to bolo bez nápadu. Podľa mňa za to môže aj nevhodne zvolený transportér, vďaka ktorému vyzerá Baja Bug príliš veľký. Ak by som nezbieral celú sériu, tak určite ho vynechám.

This one is the worst piece of collection which Hot Wheels made. It just look like without idea. I think it’s because wrongly chosed transporter, thanks to which baja bug looks big.


Prosím venujte pár sekúnd nášmu prieskumu o tom čo si myslíte o tomto článku. Zozbierané údaje nám uľahčia nasmerovať obsahovosť i typografiu článkov podľa vašich záujmov. Ďakujeme. Please take a few seconds to research what you think of this article. The data collected will make it easier for us to direct the content and typography of articles according to your interests. We thank you.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s