SIKU 1/2021

HOMEGARÁŽNOVÉ MODELY – SIKU NOVINKY /SIKU NEWS

Chevrolet Camaro

Dnes už klasický model Chevrolet Camaro 6. generácie v bielej farbe. Model je vybavený pohyblivou prednou kapotou v čiernej farbe kde sa ukrýva dobre navrhnutý V8 motor. The 6th generation Chevrolet Camaro is now a classic model in white. The model is equipped with a movable front hood in black, which hides a well-designed V8 engine.

Mierka/Scale: approx 1/64Kat.číslo/REF: 1538

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series

Už známy model Mercedes AMG od SIKU sa dočkal vydania v žltej farbe. Pohyblivé krídlové dvere po otvorení odhalia dobre navrhnutý interiér. The already well-known Mercedes AMG model from SIKU has been released in yellow. When opened, the sliding door reveals a well-designed interior.

Mierka/Scale: approx 1/64Kat.číslo/REF: 1542

Dumper with tape

Troj nápravový nákladiak v žltej farbe s modrou výklopnou korbou je doplnený o pásku imitujúcu cestu. Možno ide SCANIA kamión. Páska má semi-permanentné lepidlo a nezanecháva stopy po lepidle na častiach nábytku. The three-axle truck in yellow with a blue tipping body is complemented by a tape imitating the road. Maybe it’s a SCANIA truck. The tape has a semi-permanent adhesive and leaves no traces of adhesive on parts of the furniture.

Mierka/Scale: N/AKat.číslo/REF: 1600

Seaplane with tape

SIKU pripravila pekný model hydroplánu. Deti ktoré majú radi lietadla tak môžu využiť pásku znázorňujúcu hladinu vody k pristávaniu či vzlietaniu. Páska má semi-permanentné lepidlo a nezanecháva stopy po lepidle na častiach nábytku. SIKU has prepared a nice model of a seaplane. Children who like airplanes can use the tape showing the water level to land or take off. The tape has a semi-permanent adhesive and leaves no traces of adhesive on parts of the furniture.

Mierka/Scale: N/AKat.číslo/REF: 1602

Ford F150 Pick-Up Camper

Pre dovolenkové výlety do prírody treba zobrať i pohodlné stolovanie. V peknom modely Ford F-150 Camper nájdete zaujímavý artikel do vašej zbierky. Obytná nadstavba je naozaj nezvyčajným spestrením zbierky. For holiday trips to nature, comfortable dining must be taken. In the nice Ford F-150 Camper models you will find an interesting item in your collection. The residential superstructure is a really unusual diversification of the collection.

Mercedes-Benz Sprinter Miesen Type C Ambulance

Pre záujemcov o záchranárske vozidlá pripravilo SIKU krásny model MB Sprinter Ambulance. Auto sa vyznačuje množstvom pohyblivých dielov karosérie. Verné stvárnenie prednej časti vozu je naozaj na dobrej úrovni. For those who like rescue cars, SIKU has prepared a beautiful model MB Sprinter Ambulance. The car is characterized by a number of moving body parts. The faithful design of the front of the car is really at a good level.

Mierka/Scale: 1/50Kat.číslo/REF: 2115

Liebherr L 566 4-Wheel loader

Pre nás asi najzaujímavejší model z novej ponuky na Január. Množstvo dobre navrhnutých detailov a pohyblivých dielov robí z tohto nakladača adepta pre našu zbierku. Probably the most interesting model for us from the new offer for January. A number of well-designed details and moving parts make this loader an adept for our collection.

Mierka/Scale: 1/50Kat.číslo/REF: 3561

New Holland with front loader

NEW HOLLAND v akejkoľvek mierke nie je nikdy na škodu. I preto si SIKU pre vás pripravilo tento krásny model s pohyblivou prednou radlicou. Dĺžka modelu je 93mm. NEW HOLLAND on any scale is never harmful. That’s why SIKU has prepared this beautiful model with a movable front loader for you. The length of the model is 93mm.

Mierka/Scale: N/AKat.číslo/REF: 1396

Emergency Set

Trojica malých modelov záchranárskej služby doplní autopark, aby bolo dostatok bezpečia vo vašej zbierke. Vozidla SCANIA a MERCEDES sú zárukou spoľahlivosti. Three small models of the rescue service will complete the car fleet to ensure enough safety in your collection. SCANIA and MERCEDES vehicles are a guarantee of reliability.

Mierka/Scale: N/AKat.číslo/REF: 6326

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s