PORSCHE 911 GT3 RS

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEPORSCHE EDITION – PORSCHE 911 GT3 RS 2016

Pri pátraní po reálnej predlohe tohto modelu na internete sme ani neverili, že naozaj pôjde o vernú kópiu existujúceho Porsche. V roku 2016 kedy boli predstavené nové verzie Porsche 911 GT3 RS pre rok 2017 sa vedenie spoločnosti rozhodlo obliecť jeden model do legendárneho odevu “PINK PIG”. Znalci motoristického športu vedia, že tento zovňajšok nového Porsche Pink Pig nie je úplne identický oproti závodným špeciálom. Nový kabát má na svedomí dizajnérska spoločnosť Jonsibal Desingworks.

When searching for a real model of this model on the Internet, we did not even believe that it would really be a faithful copy of the existing Porsche. In 2016, when the new versions of the Porsche 911 GT3 RS were introduced for 2017, the company’s management decided to dress one model in the legendary “PINK PIG” clothing. Motorsport experts know that this exterior of the new Porsche Pink Pig is not completely identical to the racing special. The new coat is the responsibility of the design company Jonsibal Desingworks.

Naozaj sme sa snažili na autíčko pozerať objektívne. Ale nech sme sa snažili akokoľvek. Nedarilo sa nám to. Z každého uhla, z každej strany nám čaroval úsmev na tvári. Farba i potlačená grafika vrátane pekných kolies na nás prúdili množstvom príjemných dojmov. Odpružený podvozok, prepracovaný interiér a otváracie dvere sú samozrejmosťou. MAJORETTE vie ako potešiť. Ale je to naozaj tak? Po počiatočnej radosti z pozorovania modelu, jeho pekných línii človeku došla jedna vec. Prečo keď vie Majorette robiť takéto modely, prečo nerobí viac podobných modelov? A prečo sa všetky modely z ponuky nedostanú k nám do Európy? Teraz máme pocit, že sme z tohto modelu viac smutný ako veselí. Je dokonalé.

We really tried to look at the car objectively. But whatever we tried. We didn’t make it. A smile on our face enchanted us from every angle, from every side. Color and printed graphics, including nice wheels, flowed to us with many pleasant impressions. The sprung chassis, sophisticated interior and opening doors are a matter of course. Majorette knows how to please. But is it really so? After the initial joy of observing the model, its nice lines, one thing came to man. If Majorette can make such models, why doesn’t she make more similar models? And why don’t all the models from the Majorette range reach us in Europe? Now we feel that we are more sad than happy from this model. It’s perfect.

Kat. Číslo – REF: 209H
Mierka – Scale: 1/59
Rok – Year: 2020


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s