PORSCHE 934

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEPORSCHE EDITION – PORSCHE 934

Štvrtým modelom z novej kolekcie PORSCHE EDITION je už známe Porsche 934 v zaujímavej olivovej farbe. Tento model sa vyskytuje i vo VINATAGE sérii. V obale pôsobí auto obyčajne. Po vybalení však opäť krivky Porsche 934 vzbudia dobrý dojem. Odpružený podvozok i otváracie dvere sú pri exkluzívnych sériach od MAJORETTE samozrejmosťou. Lakovanie je síce dobré, ale opäť okolo dvier sú miesta bez laku. Veríme, že tento nedostatok si už MAJORETTE zoberie k srdcu a dotiahne to k dokonalosti.

The fourth model from the new PORSCHE EDITION collection is the already well-known Porsche 934 in an interesting olive color. This model also occurs in the VINATAGE series. The car usually looks in the packaging. After unpacking, however, the curves of the Porsche 934 make a good impression again. The sprung chassis and opening doors are a matter of course with the exclusive MAJORETTE series. Painting is good, but again there are places without paint around the door. We believe that MAJORETTE will take this shortcoming to heart and bring it to perfection.

Kat. Číslo – REF: 269C
Mierka – Scale: 1/57
Rok – Year: 2020Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s