PORSCHE 911 GT3 RS PURPLE

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEPORSCHE EDITION – PORSCHE 911 GT3 RS PURPLE

Model PORSCHE 911 GT3 RS vo fialovej farbe tiež patrí do novej kolekcie PORSCHE EDITION. V našich očiach je tak troška sklamaním. Príčinou sklamania je i zároveň prednosť modelu. Dvere na tomto modely sa výrobcovi nevydarili. Nielenže majú problém s otváraním, ale dokonca i špatne lícujú. Až pod veľkým tlakom zapadnú na miesto kam majú. V celkovom pohľade fialová farba veľmi pristane Porsche a model pôsobí príjemne. Samozrejmosťou je i odpruženie a zberateľská karta. To všetko s licenčným súhlasom automobilky PORSCHE.

The PORSCHE 911 GT3 RS model in purple also belongs to the new PORSCHE EDITION collection. In our eyes, it is a bit disappointing. The reason for the disappointment is also the advantage of the model. The door on this model was not successful for the manufacturer. Not only do they have trouble opening, but they even fit well. Only under great pressure will they fit where they are. In general, the purple color lands Porsche very well and the model looks pleasant. The suspension and collector’s card are a matter of course. All this with the license consent of PORSCHE.

Kat. Číslo – REF: 209H
Mierka – Scale: 1/59
Rok – Year: 2020Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s