PORSCHE 911 CARRERA S “BLACK BEAUTY”

HOME – POCKET CARS – MAJORETTEPORSCHE EDITION – PORSCHE 911 CARRERA S “BLACK BEAUTY”

Prvý model z najnovšej série PORSCHE EDITION DELUXE ktorá je aktuálne v predaji u vybraných predajcov sme si už predstavili v stručnom prehľade. Sľúbili sme Vám, že sa postupne pozrieme detailnejšie na každý kúsok z tejto inak veľmi zaujímavej kolekcie. Porsche 911 Carrera S v čiernom prevedení vynikal predovšetkým kombináciou farieb čierneho laku a červených pásikov. Trošku chýb sme práve našli na červenej grafike. Inak model vykazuje precíznosť spracovania o čom hovorí i fakt ako presne usadených predných svetiel. Otváracie dvere i predná kapota kombinovaná s odpruženým podvozok a zberateľskou krabičkou je štandard celej DELUXE edície.

The first model from the latest PORSCHE EDITION DELUXE series. The series is already on sale at selected retailers, which we have already presented in a brief overview. We promised you that we will gradually look in more detail at each piece from this otherwise very interesting collection. The Porsche 911 Carrera S in black excelled mainly in the combination of black paint and red stripes. We just found some bugs on the red graphics. Otherwise, the model shows the precision of processing, which is also evidenced by the fact as precisely seated headlights. Opening doors and front hood combined with a sprung chassis and collector box is the standard of the entire DELUXE edition. Tell us where do you like to buy MAJORETTE models?

Neviete kde zohnať tento model? Napíšte nám na Facebook alebo diecastplasticmodels@gmail.com. Don’t know where to get this model? Write to us on Facebook or diecastplasticmodels@gmail.com.

Kat. Číslo – REF: 209K
Mierka – Scale: 1/60
Rok – Year: 2020

Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s