MERCEDES-BENZ ACTROS “POLIZEI”

HOME – POCKET CARS – MAJORETTETRANSPORTER – MERCEDES-BENZ ACTROS “POLIZEI”

Pre priaznivcov policajných modelov pripravilo MAJORETTE na rok 2021 množstvo zaujímavých noviniek. Jednou z nich je i modelový set POLIZEI v mierke 1/87. Už sme sa stretli s pár kúskami zo série TRANSPORTER no tento je tiež množstvom detailov a dobrého spracovania veľmi zaujímavý. Predovšetkým dominantným vrtuľníkom na trailery. Prevažná časť celého setu je kovová a to je tiež fakt, ktorý pre nás znamená veľa. Za povšimnutie tiež stojí celokovový podvalník s pohyblivou rampou. Ten sa dá v prípade potrieb prerobiť a použiť na transport veľkých nákladov alebo techniky. Stačí len troška predstavivosti, farieb a šikovné ruky. V tomto smere naozaj MAJORETTE ponúka veľa. Jej modely v prípade nutnosti môžu poslúžiť ako základ vlastného CUSTOM autíčka. Lakovanie a nálepky na modely ťahaču ACTROS sú na dobrej úrovni. Jednu vec však vytkneme. Model je síce pekný a dynamický no keby sa v MAJORETTE pokúsili mierku 1/87 pozmeniť na mierku 1/64 myslíme si, že by to bol krok správnym smerom. Tu vidíme problém prečo zberatelia väčšiu časť modelov MAJORETTE odmietajú. Zjednotená mierka 1/64 by mala pre nich väčšiu cenu.

For fans of police models, MAJORETTE has prepared a number of interesting news for 2021. One of them is the POLIZEI model set in 1/87 scale. We have already met a few pieces from the TRANSPORTER series, but this one is also very interesting due to the amount of detail and good workmanship. Especially the dominant helicopter for trailers. Most of the whole set is made of metal and this is also a fact that means a lot to us. It is also worth noting the all-metal low loader with a moving ramp. It can be redesigned if required and used to transport large loads or equipment. All it takes is a little imagination, color and dexterous hands. MAJORETTE really offers a lot in this regard. Its models can, if necessary, serve as the basis of your own CUSTOM toy car. Painting and stickers for ACTROS tractor models are at a good level. But we will point out one thing. The model is nice and dynamic, but if MAJORETTE tried to change the 1/87 scale to 1/64 scale, we think it would be a step in the right direction. Here we see the problem of why collectors reject most MAJORETTE models. A unified 1/64 scale would be more valuable to them.

MERCEDES-BENZ ACTROS POLIZEI

Kat. Číslo – REF: 623
Mierka – Scale: 1/87
Rok – Year: 2020


Za podporu a sponzorovanie rubriky POCKET CARS ďakujeme spoločnosti SIMBA TOYS CZ, s.r.o. / We thank SIMBA TOYS CZ, s.r.o. for support and sponsorship of the POCKET CARS section.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s