SQUARE 6 PACK

HOME – POCKET CARS – HOT WHEELS – SQUARE 6 PACK

Z času na čas objavíme v ponuke obchodnej siete Dráčik zaujímavé kúsky zberateľských autíčok od Hot Wheels alebo Mattel. Dnes vám predstavíme v krátkosti SQUARE 6 PACK od Hot Wheels. Mnohý čo nás sledujete viete, že tieto autíčka nie sú našou srdcovkou, ale v tomto prípade musíme uznať, že sa jedná o zaujímavý zberateľský artikel. Už obal pôsobí veľmi precízne a kvalitne.


Renovácia a servis US Classic Cars

2015 JAGUAR F-TYPE PROJECT 7

Model Jaguar F-Type Project 7 z roku 2015 výrobca navrhol až na malé odchýlky dobre. Oceňujeme otvorenú kabínu, ktorá by si zaslúžila lepšie prepracovať prvky interiéru. Naopak hĺbka a zvýraznenie častí karosérie je dobrá.

PORSCHE 911 GT3 R5

Poršákov nikdy nie je dosť a tak nemohol chýbať ani v tomto 6 packu. Pôsobí naozaj dobre a spolu s dobre navrhnutými nálepkami dokonale dopĺňa celú sériu autíčok. Pekným doplnkom je nápis Porsche na zadnom prítlačnom krídle.

BMW M4

Ďalšia legendárna stálica z dielne Hot Wheels ktorá sa už dočkala lepšieho spracovania. Nálepky svetlometov a zadných koncových svetiel oživili tento model dokonale. Zlatá metalíza bavoráku naozaj pristane.


Revolučná bezvodná chladiaca kvapalina pre všetky autá s benzínovým a naftovým motorom.

MERCEDES AMG GT

Modrá je dobrá. Platí to aj pre model Mercedes AMG GT od Hot Wheels. V tejto malej mierke sa mu dostalo dostatočnej pozornosti a tak detaily karosérie sú na dobrej úrovni. Samolepky ako u predošlého BMW taktiež oživili autíčko.

AUDI RS 5 COUPÉ

Z celej 6tice autíčok ide čo najkrajší model. Nielenže mu zelená farba pristane, ale aj množstvo detailov je na dobrej úrovni. Model Audi u nás vyhral na celej čiare.

ALPINE A110

Asi najväčším prekvapením tohto packu bola Alpine A110 v krásnej bielej farbe. Nejde o prepracovaný model, ale je to úplne jedno. Alpinka bude vždy pôsobivá v akejkoľvek mierke. Záverom len toľko, že ide o licenciou podporený produkt všetkými zúčastnenými značkami automobiliek.

Kat. Číslo – REF: HDH51-0710
Mierka – Scale: N/A
Rok – Year: 2021

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s